Zajęcia pokazowe

  • Sprawdź, w jakiej szkole organizujemy najbliższe Zajęcia Pokazowe!
    Podczas zajęć pokazowych dzieci będą mogły przekonać się, na czym polegają nasze zajęcia, a rodzice dowiedzą się, jak uczymy matematyki i logiki zgodnie z innowacyjną metodyką Math Circle. Opowiemy jak to się dzieje, że po naszych zajęciach słabi uczniowie zaczynają rozumieć matematykę, a przeciętni stają się prymusami. W celu zapisania dziecka na bezpłatny dzień otwarty należy wypełnić formularz.

  • W naszych Centrach Edukacyjnych regularnie organizujemy bezpłatne zajęcia pokazowe z matematyki i programowania komputerów.
    Przyjdź, spróbuj i zdecyduj, czy chcesz do nas dołączyć! W tym dniu dzieci będą mogły przekonać się, na czym polegają nasze zajęcia z matematyki lub programowania komputerowego. W tym czasie rodzice dowiedzą się, jak uczymy matematyki i logiki zgodnie z innowacyjną metodyką Math Circle. W celu zapisania dziecka na bezpłatne zajęcia pokazowe należy wypełnić formularz.

    Angielski - CE Ursynów CE Bemowo CE Bytów CE Częstochowa CE Grodzisk Mazowiecki CE Izabelin CE Józefosław CE Komorów CE Kraków Dworek Białoprądnicki CE Kraków Ruczaj CE Mokotów CE Nadarzyn CE Ochota CE Praga Południe CE Radzymin CE Śródmieście CE Stare Babice CE Słupsk CE Tarchomin CE Trójmiasto CE Ursus CE Ursynów CE Wołomin CE Ząbki CE Żoliborz

    CE Kraków Ruczaj

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.02
    Godzina:
    9:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.02
    Godzina:
    9:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.02
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    12 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.02
    Godzina:
    11:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.02
    Godzina:
    9:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.02
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.02
    Godzina:
    11:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.05
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.05
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Ochota

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.06
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    IncaPlay Blue City al. Jerozolimskie 179 poziom +4

    Zapisz się

    CE Ochota

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.06
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    IncaPlay Blue City al. Jerozolimskie 179 poziom +4

    Zapisz się

    CE Stare Babice

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.06
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Krótka 1

    Zapisz się

    CE Stare Babice

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.06
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Krótka 1

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.06
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.06
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.06
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.06
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Bemowo

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.07
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Powstańców Śląskich 108a

    Zapisz się

    CE Izabelin

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.07
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Tetmajera 2

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.07
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.07
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.07
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.07
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    6 - 7 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.07
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Ząbki

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.07
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    Ząbki ul. Piłsudskiego 2, Szkoła Językowa Well Done!

    Zapisz się

    CE Ząbki

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.07
    Godzina:
    17:30
    Adres:
    Ząbki, ul. Piłsudskiego 2 Szkoła Językowa Well Done!!

    Zapisz się

    CE Ząbki

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.07
    Godzina:
    18:30
    Adres:
    Ząbki, ul. Piłsudskiego 2 Szkoła Językowa Well Done

    Zapisz się

    CE Ochota

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.08
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    IncaPlay Blue City al. Jerozolimskie 179 poziom +4

    Zapisz się

    CE Ochota

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.08
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    IncaPlay Blue City al. Jerozolimskie 179 poziom +4

    Zapisz się

    CE Izabelin

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.08
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Tetmajera 2

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.08
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.08
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Wołomin

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.08
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Piłsudskiego 44 Parafia Św. Józefa Robotnika (dolny kościół)

    Zapisz się

    CE Wołomin

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.08
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Piłsudskiego 44 Parafia Św. Józefa Robotnika (dolny kościół)

    Zapisz się

    CE Wołomin

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.08
    Godzina:
    19:00
    Adres:
    ul. Piłsudskiego 44 Parafia Św. Józefa Robotnika (dolny kościół)

    Zapisz się

    CE Ursynów

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.08
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    9:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    9:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    12 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    11:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    9:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    11:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Częstochowa

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    9:00
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lokal 3

    Zapisz się

    CE Częstochowa

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    10:30
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lokal 3

    Zapisz się

    CE Częstochowa

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    12:00
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lokal 3

    Zapisz się

    CE Częstochowa

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    13:30
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lokal 3

    Zapisz się

    CE Częstochowa

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    15:00
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lokal 3

    Zapisz się

    CE Częstochowa

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lokal 3

    Zapisz się

    CE Częstochowa

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    9:00
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lokal 3

    Zapisz się

    CE Częstochowa

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    10:30
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lokal 3

    Zapisz się

    CE Częstochowa

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    12:00
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lokal 3

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    11:00
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    11:00
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    11:15
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    12:30
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Komorów

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    SP im. M. Dąbrowskiej al. M. Dąbrowskiej 12, Komorów

    Zapisz się

    CE Komorów

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    SP im. M. Dąbrowskiej al. M. Dąbrowskiej 12, Komorów

    Zapisz się

    CE Komorów

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    SP im. M. Dąbrowskiej al. M. Dąbrowskiej 12, Komorów

    Zapisz się

    CE Wołomin

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    14:00
    Adres:
    ul. Piłsudskiego 44 Parafia Św. Józefa Robotnika (dolny kościół)

    Zapisz się

    CE Wołomin

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    15:00
    Adres:
    ul. Piłsudskiego 44 Parafia Św. Józefa Robotnika (dolny kościół)

    Zapisz się

    CE Wołomin

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    16:00
    Adres:
    ul. Piłsudskiego 44 Parafia Św. Józefa Robotnika (dolny kościół)

    Zapisz się

    CE Grodzisk Mazowiecki

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    10:30
    Adres:
    Szkoła Tosi i Franka ul. Kopernika 12 Grodzisk Maz.

    Zapisz się

    CE Grodzisk Mazowiecki

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    11:15
    Adres:
    Szkoła Tosi i Franka ul. Kopernika 12 Grodzisk Maz.

    Zapisz się

    CE Grodzisk Mazowiecki

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    12:00
    Adres:
    Szkoła Tosi i Franka ul. Kopernika 12 Grodzisk Maz.

    Zapisz się

    CE Grodzisk Mazowiecki

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    12:45
    Adres:
    Szkoła Tosi i Franka ul. Kopernika 12 Grodzisk Maz.

    Zapisz się

    CE Grodzisk Mazowiecki

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    13:30
    Adres:
    Szkoła Tosi i Franka ul. Kopernika 12 Grodzisk Maz.

    Zapisz się

    CE Ursynów

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Ursynów

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Ursynów

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    11:30
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Słupsk

    5 - 6 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    ul. Filmowa 1 Słupsk

    Zapisz się

    CE Ursynów

    14-15 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    11:30
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Słupsk

    7 - 8 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    11:30
    Adres:
    ul. Filmowa 1 Słupsk

    Zapisz się

    CE Słupsk

    10 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    13:00
    Adres:
    ul. Filmowa 1 Słupsk

    Zapisz się

    CE Żoliborz

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    12:00
    Adres:
    ul. Rydygiera 13B/U0

    Zapisz się

    CE Żoliborz

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    12:00
    Adres:
    ul. Rydygiera 13B/U0

    Zapisz się

    CE Żoliborz

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    13:00
    Adres:
    ul. Rydygiera 13B/U0

    Zapisz się

    CE Żoliborz

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.09
    Godzina:
    13:00
    Adres:
    ul. Rydygiera 13B/U0

    Zapisz się

    CE Ursus

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.10
    Godzina:
    9:00
    Adres:
    ul. gen. K. Sosnkowskiego 16, Dom Kultury Kolorowa

    Zapisz się

    CE Ursus

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.10
    Godzina:
    9:45
    Adres:
    ul. gen. K. Sosnkowskiego 16, Dom Kultury Kolorowa

    Zapisz się

    CE Ursus

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.10
    Godzina:
    10:30
    Adres:
    ul. gen. K. Sosnkowskiego 16, Dom Kultury Kolorowa

    Zapisz się

    CE Ursus

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.10
    Godzina:
    11:15
    Adres:
    ul. gen. K. Sosnkowskiego 16, Dom Kultury Kolorowa

    Zapisz się

    CE Ursus

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.10
    Godzina:
    12:00
    Adres:
    ul. Sosnkowskiego 16 Ursus, DK Kolorowa

    Zapisz się

    CE Ursus

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.10
    Godzina:
    12:00
    Adres:
    ul. Sosnkowskiego 16 Ursus, DK Kolorowa

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.11
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.11
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Wołomin

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.11
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Piłsudskiego 44 Parafia Św. Józefa Robotnika (dolny kościół)

    Zapisz się

    CE Wołomin

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.11
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Piłsudskiego 44 Parafia Św. Józefa Robotnika (dolny kościół)

    Zapisz się

    CE Wołomin

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.11
    Godzina:
    19:00
    Adres:
    ul. Piłsudskiego 44 Parafia Św. Józefa Robotnika (dolny kościół)

    Zapisz się

    CE Bytów

    5 - 6 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.11
    Godzina:
    16:00
    Adres:
    Bytów SP nr 2, ul. Ks. Domańskiego 13

    Zapisz się

    CE Bytów

    7 - 8 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.11
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    Bytów SP nr 2, ul. Ks. Domańskiego 13

    Zapisz się

    CE Mokotów

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.12
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Rostafińskich 1

    Zapisz się

    CE Mokotów

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.12
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Rostafińskich 1

    Zapisz się

    CE Mokotów

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.12
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Rostafińskich 1

    Zapisz się

    CE Mokotów

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.12
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Rostafińskich 1

    Zapisz się

    CE Izabelin

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.12
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Tetmajera 2

    Zapisz się

    CE Izabelin

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.12
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Tetmajera 2

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.12
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.12
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    12 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.12
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    6 - 7 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.12
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Słupsk

    5 - 6 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.12
    Godzina:
    16:00
    Adres:
    ul. Filmowa 1 Słupsk

    Zapisz się

    CE Żoliborz

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.12
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Rydygiera 13B/U0

    Zapisz się

    CE Ursynów

    9 - 14 lat
    Elektronika
    Data:
    2017.09.13
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Ochota

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.13
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    IncaPlay Blue City al. Jerozolimskie 179 poziom +4

    Zapisz się

    CE Ochota

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.13
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    IncaPlay Blue City al. Jerozolimskie 179 poziom +4

    Zapisz się

    CE Stare Babice

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.13
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Krótka 1

    Zapisz się

    CE Stare Babice

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.13
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Krótka 1

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.13
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.13
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Ursynów

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.13
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Ursynów

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.13
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Ursynów

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.13
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    3 - 4 lata
    język angielski
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    16:00 - 16:30
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok 2

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    5 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    16:30 - 17:00
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok 2

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    6 - 7 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    17:00 - 17:30
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok 2

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    8 - 9 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    17:30 - 18:00
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok 2

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    6 - 7 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    18:00 - 18:30
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok 2

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    8 - 9 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    18:30 - 19:00
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18 a lok 2

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    10 - 12 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    19:00 - 19:30
    Adres:
    al. KEN 95 kl 18a lok 2

    Zapisz się

    CE Izabelin

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Tetmajera 2

    Zapisz się

    CE Izabelin

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Tetmajera 2

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Słupsk

    7 - 8 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    16:00
    Adres:
    ul. Filmowa 1 Słupsk

    Zapisz się

    CE Ursynów

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Ursynów

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Ursynów

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Ursynów

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Ursynów

    12 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Ursynów

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Żoliborz

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Rydygiera 13B/U0

    Zapisz się

    CE Żoliborz

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.14
    Godzina:
    19:00
    Adres:
    ul. Rydygiera 13B/U0

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    3 - 4 lata
    język angielski
    Data:
    2017.09.15
    Godzina:
    16:00 - 16:30
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok 2

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    5 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.15
    Godzina:
    16:30 - 17:00
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok 2

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    6 - 7 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.15
    Godzina:
    17:00 - 17:30
    Adres:
    al. KEN 95 kl 18a lok 2

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    8 - 9 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.15
    Godzina:
    17:30 - 18:00
    Adres:
    al. KEN 95 kl 18a lok 2

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    6 - 7 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.15
    Godzina:
    18:00 - 18:30
    Adres:
    al. KEN 95 kl 18a lok 2

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    8 - 9 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.15
    Godzina:
    18:30 - 19:00
    Adres:
    al. KEN 95 kl 18a lok 2

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    10 - 12 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.15
    Godzina:
    19:00 - 19:30
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok 2

    Zapisz się

    CE Bemowo

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.15
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Powstańców Śląskich 108a

    Zapisz się

    CE Bemowo

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.15
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Powstańców Śląskich 108a

    Zapisz się

    CE Bemowo

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.15
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Powstańców Śląskich 108a

    Zapisz się

    CE Ochota

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.15
    Godzina:
    16:00
    Adres:
    IncaPlay Blue City al. Jerozolimskie 179 poziom +4

    Zapisz się

    CE Ochota

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.15
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    IncaPlay Blue City al. Jerozolimskie 179 poziom +4

    Zapisz się

    CE Stare Babice

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.15
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Krótka 1

    Zapisz się

    CE Stare Babice

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.15
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Krótka 1

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.15
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.15
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Słupsk

    10 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.15
    Godzina:
    16:00
    Adres:
    ul. Filmowa 1 Słupsk

    Zapisz się

    CE Bytów

    10 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.15
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    Bytów SP nr 2, ul. Ks. Domańskiego 13

    Zapisz się

    CE Mokotów

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    ul. Rostafińskich 1

    Zapisz się

    CE Mokotów

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    11:30
    Adres:
    ul. Rostafińskich 1

    Zapisz się

    CE Mokotów

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    11:30
    Adres:
    ul. Rostafińskich 1

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    9:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    9:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    12 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    11:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    9:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Kraków Ruczaj

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    11:00
    Adres:
    ul. Torfowa 4

    Zapisz się

    CE Częstochowa

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    9:00
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lokal 3

    Zapisz się

    CE Częstochowa

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    10:30
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lokal 3

    Zapisz się

    CE Częstochowa

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    12:00
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lokal 3

    Zapisz się

    CE Częstochowa

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    13:30
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lokal 3

    Zapisz się

    CE Częstochowa

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    15:00
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lokal 3

    Zapisz się

    CE Częstochowa

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lokal 3

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    11:30
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    6 - 7 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    11:15
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    12:30
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Częstochowa

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    9:00
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lokal 3

    Zapisz się

    CE Częstochowa

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    10:30
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lokal 3

    Zapisz się

    CE Częstochowa

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    12:00
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lokal 3

    Zapisz się

    CE Trójmiasto

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    15:30
    Adres:
    Gdańsk, ul. Warneńska 8c/3

    Zapisz się

    CE Trójmiasto

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    15:30
    Adres:
    Gdańsk, ul. Warneńska 8c/3

    Zapisz się

    CE Trójmiasto

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    15:30
    Adres:
    Gdańsk, ul. Warneńska 8c/3

    Zapisz się

    CE Trójmiasto

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    15:30
    Adres:
    Gdańsk, ul. Warneńska 8c/3

    Zapisz się

    CE Trójmiasto

    12 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    15:30
    Adres:
    Gdańsk, ul. Warneńska 8c/3

    Zapisz się

    CE Trójmiasto

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    16:10
    Adres:
    Gdańsk, ul. Warneńska 8c/3

    Zapisz się

    CE Trójmiasto

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    16:45
    Adres:
    Gdańsk, ul. Warneńska 8c/3

    Zapisz się

    CE Trójmiasto

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    16:45
    Adres:
    Gdańsk, ul. Warneńska 8c/3

    Zapisz się

    CE Grodzisk Mazowiecki

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    10:30
    Adres:
    Szkoła Tosi i Franka ul. Kopernika 12 Grodzisk Maz.

    Zapisz się

    CE Grodzisk Mazowiecki

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    11:15
    Adres:
    Szkoła Tosi i Franka ul. Kopernika 12 Grodzisk Maz.

    Zapisz się

    CE Grodzisk Mazowiecki

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    12:00
    Adres:
    Szkoła Tosi i Franka ul. Kopernika 12 Grodzisk Maz.

    Zapisz się

    CE Grodzisk Mazowiecki

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    12:45
    Adres:
    Szkoła Tosi i Franka ul. Kopernika 12 Grodzisk Maz.

    Zapisz się

    CE Grodzisk Mazowiecki

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    13:30
    Adres:
    Szkoła Tosi i Franka ul. Kopernika 12 Grodzisk Maz.

    Zapisz się

    CE Ursynów

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Ursynów

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    11:30
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Józefosław

    5 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    Józefosław ul. Julianowska 67a

    Zapisz się

    CE Józefosław

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    Józefosław ul. Julianowska 67a

    Zapisz się

    CE Józefosław

    8 - 10 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    11:00
    Adres:
    Józefosław ul. Julianowska 67a

    Zapisz się

    CE Józefosław

    10 - 12 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.16
    Godzina:
    11:00
    Adres:
    Józefosław ul. Julianowska 67a

    Zapisz się

    CE Józefosław

    5 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.17
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    Józefosław ul. Julianowska 67a

    Zapisz się

    CE Józefosław

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.17
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    Józefosław ul. Julianowska 67a

    Zapisz się

    CE Józefosław

    8 - 10 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.17
    Godzina:
    11:00
    Adres:
    Józefosław ul. Julianowska 67a

    Zapisz się

    CE Józefosław

    10 - 12 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.17
    Godzina:
    11:00
    Adres:
    Józefosław ul. Julianowska 67a

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    3-4 lata
    język angielski
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    16:00-16:30
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    5 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    16:30-17:00
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    6-7 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    17:00-17:30
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    8 - 9 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    17:30-18:00
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    6-7 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    18:00-18:30
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    8-9 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    18:30-19:00
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    17.00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Bemowo

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Powstańców Śląskich 108a

    Zapisz się

    CE Stare Babice

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Krótka 1

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Ursynów

    9-14 lat
    Elektronika
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok 2

    Zapisz się

    CE Żoliborz

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Rydygiera 13B/U0

    Zapisz się

    CE Ursynów

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Żoliborz

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    19:00
    Adres:
    ul. Rydygiera 13B/U0

    Zapisz się

    CE Ursynów

    14 - 15 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Radzymin

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    16:00
    Adres:
    Nowe Załubice, ul. Krucza 5

    Zapisz się

    CE Radzymin

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    Nowe Załubice ul. Krucza 5

    Zapisz się

    CE Radzymin

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    Nowe Załubice, ul. Krucza 5

    Zapisz się

    CE Radzymin

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    Nowe Załubice, ul. Krucza 5

    Zapisz się

    CE Radzymin

    12 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.18
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    Nowe Załubice, ul. Krucza 5

    Zapisz się

    CE Mokotów

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Rostafińskich 1

    Zapisz się

    CE Mokotów

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Rostafińskich 1

    Zapisz się

    CE Mokotów

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Rostafińskich 1

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    3-4 lata
    język angielski
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    16:00-16:30
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    5 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    16:30-17:00
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    6 - 7 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    17:00-17:30
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    CE Tarchomin

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Myśliborska 98g

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    8 - 9 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    17:30-18:00
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    CE Tarchomin

    14-15 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Myśliborska 98g

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    6 - 7 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    18:00-18:30
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    8 - 9 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    18:30-19:00
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    10 - 12 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    19:00-19:30
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    CE Ochota

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    IncaPlay Blue City al. Jerozolimskie 179 poziom +4

    Zapisz się

    CE Ochota

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    IncaPlay Blue City al. Jerozolimskie 179 poziom +4

    Zapisz się

    CE Izabelin

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Tetmajera 2

    Zapisz się

    CE Izabelin

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Tetmajera 2

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Ursynów

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Ursynów

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Ursynów

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Ursynów

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.19
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    3-4 lata
    język angielski
    Data:
    2017.09.20
    Godzina:
    16:00-16:30
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    5 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.20
    Godzina:
    16:30-17:00
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    5 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.20
    Godzina:
    16:30-17:00
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    6-7 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.20
    Godzina:
    17:00-17:30
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    8 - 9 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.20
    Godzina:
    17:30-18:00
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    6 - 7 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.20
    Godzina:
    18:00-18:30
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    8-9 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.20
    Godzina:
    18:30-19:00
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    10 - 12 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.20
    Godzina:
    19:00-19:30
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    CE Bemowo

    14 - 15 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.20
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Powstańców Śląskich 108a

    Zapisz się

    CE Stare Babice

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.20
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Krótka 1

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.20
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.20
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.20
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.20
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 (przy stacji Metro Nowy Świat)

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    6 - 7 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.20
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.20
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    12 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.21
    Godzina:
    19.00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Izabelin

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.21
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Tetmajera 2

    Zapisz się

    CE Izabelin

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.21
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Tetmajera 2

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.21
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.21
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Tarchomin

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.22
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Myśliborska 98g

    Zapisz się

    CE Tarchomin

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.22
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Myśliborska 98g

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    3-4 lata
    język angielski
    Data:
    2017.09.22
    Godzina:
    16:00-16:30
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    5 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.22
    Godzina:
    16:30-17:00
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    6 - 7 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.22
    Godzina:
    17:00-17:30
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    8 - 9 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.22
    Godzina:
    17:30-18:00
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    6 - 7 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.22
    Godzina:
    18:00-18:30
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    8 - 9 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.22
    Godzina:
    18:30-19:00
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    Angielski - CE Ursynów

    10 - 12 lat
    język angielski
    Data:
    2017.09.22
    Godzina:
    19:00-19:30
    Adres:
    Al. KEN 95 klatka 18A lok. 2 Warszawa

    Zapisz się

    CE Stare Babice

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.22
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Krótka 1

    Zapisz się

    CE Stare Babice

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.22
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Krótka 1

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.22
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.22
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Umińskiego 12

    Zapisz się

    CE Ursynów

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.22
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Ursynów

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.22
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Ursynów

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.22
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Ursynów

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.22
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Ursynów

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.22
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    al. KEN 95

    Zapisz się

    CE Nadarzyn

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.23
    Godzina:
    11:00
    Adres:
    Plac Poniatowskiego 8, Nadarzyn

    Zapisz się

    CE Kraków Dworek Białoprądnicki

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.23
    Godzina:
    9:00
    Adres:
    ul. Papiernicza 2

    Zapisz się

    CE Kraków Dworek Białoprądnicki

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.23
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    ul. Papiernicza 2

    Zapisz się

    CE Kraków Dworek Białoprądnicki

    8-9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.23
    Godzina:
    11:00
    Adres:
    ul. Papiernicza 2

    Zapisz się

    CE Kraków Dworek Białoprądnicki

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.23
    Godzina:
    12:00
    Adres:
    ul. Papiernicza 2

    Zapisz się

    CE Kraków Dworek Białoprądnicki

    12 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.23
    Godzina:
    13:00
    Adres:
    ul. Papiernicza 2

    Zapisz się

    CE Izabelin

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2017.09.23
    Godzina:
    13:00
    Adres:
    ul. Tetmajera 2

    Zapisz się

    CE Nadarzyn

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.23
    Godzina:
    9:00
    Adres:
    Plac Poniatowskiego 8, Nadarzyn

    Zapisz się

    CE Nadarzyn

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2017.09.23
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    Plac Poniatowskiego 8 Nadarzyn

    Zapisz się
  • Obserwuj, w których szkołach aktualnie organizujemy Dni Matematyki!
    Dni Matematyki to zajęcia z matematyki prowadzone w klasach I-III w różnych szkołach w Warszawie i Krakowie. W tym dniu wszyscy uczniowie mają szanse przekonać się, na czym polegają zajęcia Matplanety, siedząc w swoich klasach.