Zajęcia pokazowe

  • Sprawdź, w jakiej szkole organizujemy najbliższe Zajęcia Pokazowe!
    Podczas zajęć pokazowych dzieci będą mogły przekonać się, na czym polegają nasze zajęcia, a rodzice dowiedzą się, jak uczymy matematyki i logiki zgodnie z innowacyjną metodyką Math Circle. Opowiemy jak to się dzieje, że po naszych zajęciach słabi uczniowie zaczynają rozumieć matematykę, a przeciętni stają się prymusami. W celu zapisania dziecka na bezpłatny dzień otwarty należy wypełnić formularz.

  • W naszych Centrach Edukacyjnych regularnie organizujemy bezpłatne zajęcia pokazowe z matematyki i programowania komputerów.
    Przyjdź, spróbuj i zdecyduj, czy chcesz do nas dołączyć! W tym dniu dzieci będą mogły przekonać się, na czym polegają nasze zajęcia z matematyki lub programowania komputerowego. W tym czasie rodzice dowiedzą się, jak uczymy matematyki i logiki zgodnie z innowacyjną metodyką Math Circle. W celu zapisania dziecka na bezpłatne zajęcia pokazowe należy wypełnić formularz.

    CE Bemowo CE Gdańsk CE Gdańsk Żabianka CE Gdynia CE Kraków CE Kraków Prądnik CE Lublin Krasienin CE Lublin Paderewski CE Lublin Sfera CE Mokotów CE Omnibus Częstochowa CE Poznań Naramowice CE Praga Północ CE Praga Południe CE Śródmieście CE Tarchomin CE Ursus CE Ursynów CE Wola

    CE Poznań Naramowice

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.17
    Godzina:
    16:10
    Adres:
    Kawiarnia Słodkie Marzenie ul. Rubież 14/42 Poznań

    Zapisz się

    CE Poznań Naramowice

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.17
    Godzina:
    16:50
    Adres:
    Kawiarnia Słodkie Marzenie ul. Rubież 14/42 Poznań

    Zapisz się

    CE Poznań Naramowice

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.17
    Godzina:
    18:10
    Adres:
    Kawiarnia Słodkie Marzenie ul. Rubież 14/42 Poznań

    Zapisz się

    CE Praga Północ

    6 - 7 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.17
    Godzina:
    17.00
    Adres:
    ul. Targowa 46 lok. 5

    Zapisz się

    CE Praga Północ

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.17
    Godzina:
    18.00
    Adres:
    ul. Targowa 46 lok. 5

    Zapisz się

    CE Praga Północ

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.17
    Godzina:
    19.00
    Adres:
    ul. Targowa 46 lok. 5

    Zapisz się

    CE Lublin Sfera

    4 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.18
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    Sfera ul. Paśnikowskiego 6, Lublin

    Zapisz się

    CE Lublin Sfera

    8 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.18
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    Sfera ul. Paśnikowskiego 6, Lublin

    Zapisz się

    CE Lublin Sfera

    7-14 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.18
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    Sfera, ul. Paśnikowskiego 6, Lublin

    Zapisz się

    CE Praga Północ

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.18
    Godzina:
    17.00
    Adres:
    ul. Targowa 46 lok. 5

    Zapisz się

    CE Praga Północ

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.18
    Godzina:
    18.00
    Adres:
    ul. Targowa 46 lok. 5

    Zapisz się

    CE Praga Północ

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.18
    Godzina:
    19.00
    Adres:
    ul. Targowa 46 lok. 5

    Zapisz się

    CE Lublin Paderewski

    4 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    Paderewski ul. Symfoniczna 3a, Lublin

    Zapisz się

    CE Lublin Paderewski

    8 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    Paderewski ul. Symfoniczna 3a, Lublin

    Zapisz się

    CE Wola

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    16:45
    Adres:
    ul. Łucka 15 lok 322 Warszawa

    Zapisz się

    CE Gdańsk Żabianka

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Gospody 10, Gdańsk - Żabianka

    Zapisz się

    CE Gdańsk Żabianka

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    17:45
    Adres:
    ul. Gospody 10, Gdańsk - Żabianka

    Zapisz się

    CE Gdańsk Żabianka

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    19:00
    Adres:
    ul. Gospody 10, Gdańsk - Żabianka

    Zapisz się

    CE Lublin Paderewski

    7-14 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    Paderwski, ul. Symfoniczna 3a, Lublin

    Zapisz się

    CE Kraków Prądnik

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    Dworek Białoprądnicki, ul. Papiernicza 2, Kraków – Prądnik Biały

    Zapisz się

    CE Kraków Prądnik

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    Dworek Białoprądnicki, ul. Papiernicza 2, Kraków – Prądnik Biały

    Zapisz się

    CE Ursynów

    6 - 7 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok. 2

    Zapisz się

    CE Ursynów

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    17:30
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok. 2

    Zapisz się

    CE Ursynów

    14-16 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    18:30
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok. 2

    Zapisz się

    CE Ursynów

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok. 2

    Zapisz się

    CE Ursynów

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    17:30
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok. 2

    Zapisz się

    CE Ursynów

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    18:30
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok. 2

    Zapisz się

    CE Mokotów

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Rostafińskich 1 Warszawa (szkoła PWN)

    Zapisz się

    CE Mokotów

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    17:30
    Adres:
    ul. Rostafińskich 1 Warszawa (szkoła PWN)

    Zapisz się

    CE Mokotów

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    18:30
    Adres:
    ul. Rostafińskich 1 Warszawa (szkoła PWN)

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    17.00
    Adres:
    ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 9 lok. 37 Warszawa

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    18.00
    Adres:
    ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 9 lok. 37 Warszawa

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.19
    Godzina:
    19.00
    Adres:
    ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 9 lok. 37 Warszawa

    Zapisz się

    CE Wola

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    16:45
    Adres:
    ul. Łucka 15 lok 322 Warszawa

    Zapisz się

    CE Kraków

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Sawiczewskich 4a Kraków Swoszowice

    Zapisz się

    CE Kraków

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Sawiczewskich 4a Kraków Swoszowice

    Zapisz się

    CE Kraków

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Sawiczewskich 4a Kraków Swoszowice

    Zapisz się

    CE Gdańsk Żabianka

    6 - 7 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Gospody 10, Gdańsk - Żabianka

    Zapisz się

    CE Gdańsk Żabianka

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    17:45
    Adres:
    ul. Gospody 10, Gdańsk - Żabianka

    Zapisz się

    CE Gdańsk Żabianka

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    19:00
    Adres:
    ul. Gospody 10, Gdańsk - Żabianka

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 Warszawa

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    17:30
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 Warszawa

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    18:30
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 Warszawa

    Zapisz się

    CE Lublin Krasienin

    4 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    16:15
    Adres:
    Krasienin 39, 21-025 Niemce

    Zapisz się

    CE Lublin Krasienin

    8 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    17:15
    Adres:
    Krasienin 39, 21-025 Niemce

    Zapisz się

    CE Lublin Krasienin

    8 - 14 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    18:15
    Adres:
    Krasienin 39, 21-025 Niemce

    Zapisz się

    CE Tarchomin

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Myśliborska 98g, Warszawa

    Zapisz się

    CE Tarchomin

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    17:30
    Adres:
    ul. Myśliborska 98g, Warszawa

    Zapisz się

    CE Tarchomin

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    18:30
    Adres:
    ul. Myśliborska 98g, Warszawa

    Zapisz się

    CE Bemowo

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Powstańców Śląskich 108a, Warszawa

    Zapisz się

    CE Bemowo

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    17:30
    Adres:
    ul. Powstańców Śląskich 108a, Warszawa

    Zapisz się

    CE Bemowo

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    18:30
    Adres:
    ul. Powstańców Śląskich 108a, Warszawa

    Zapisz się

    CE Bemowo

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Powstańców Śląskich 108a, Warszawa

    Zapisz się

    CE Bemowo

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    17:30
    Adres:
    ul. Powstańców Śląskich 108a, Warszawa

    Zapisz się

    CE Bemowo

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.20
    Godzina:
    18:30
    Adres:
    ul. Powstańców Śląskich 108a, Warszawa

    Zapisz się

    CE Ursus

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.21
    Godzina:
    18:15
    Adres:
    Dom Kultury Kolorowa ul. gen. Sosnkowskiego 16 Warszawa Ursus

    Zapisz się

    CE Ursus

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.21
    Godzina:
    18:15
    Adres:
    Dom Kultury Kolorowa ul. gen. Sosnkowskiego 16 Warszawa Ursus

    Zapisz się

    CE Ursus

    8 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.21
    Godzina:
    19:00
    Adres:
    Dom Kultury Kolorowa ul. gen. Sosnkowskiego 16 Warszawa Ursus

    Zapisz się

    CE Gdynia

    6 - 7 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.21
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    Eduvo ul. S. Batorego 23 lok 5 III piętro Gdynia

    Zapisz się

    CE Gdynia

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.21
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    Eduvo ul. S. Batorego 23 lok 5 III piętro Gdynia

    Zapisz się

    CE Gdynia

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.21
    Godzina:
    19:00
    Adres:
    Eduvo ul. S. Batorego 23 lok 5 III piętro Gdynia

    Zapisz się

    CE Gdynia

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.21
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    Eduvo ul. S. Batorego 23 lok 5 III piętro Gdynia

    Zapisz się

    CE Gdynia

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.21
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    Eduvo ul. S. Batorego 23 lok 5 III piętro Gdynia

    Zapisz się

    CE Gdynia

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.21
    Godzina:
    19:00
    Adres:
    Eduvo ul. S. Batorego 23 lok 5 III piętro Gdynia

    Zapisz się

    CE Ursus

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.21
    Godzina:
    17:30
    Adres:
    Dom Kultury Kolorowa ul. gen. Sosnkowskiego 16 Warszawa Ursus

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.21
    Godzina:
    17:30
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 Warszawa

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.21
    Godzina:
    18:30
    Adres:
    ul. Świętokrzyska 1 Warszawa

    Zapisz się

    CE Bemowo

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.21
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Powstańców Śląskich 108a, Warszawa

    Zapisz się

    CE Omnibus Częstochowa

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.22
    Godzina:
    9:00
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lok 3

    Zapisz się

    CE Omnibus Częstochowa

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.22
    Godzina:
    9:00
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lok 3

    Zapisz się

    CE Omnibus Częstochowa

    12 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.22
    Godzina:
    11:15
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lok 3

    Zapisz się

    CE Omnibus Częstochowa

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.22
    Godzina:
    10:30
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lok 3

    Zapisz się

    CE Omnibus Częstochowa

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.22
    Godzina:
    10:30
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lok 3

    Zapisz się

    CE Omnibus Częstochowa

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.22
    Godzina:
    12:00
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lok 3

    Zapisz się

    CE Omnibus Częstochowa

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.22
    Godzina:
    12:00
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lok 3

    Zapisz się

    CE Omnibus Częstochowa

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.22
    Godzina:
    13:30
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lok 3

    Zapisz się

    CE Omnibus Częstochowa

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.22
    Godzina:
    15:00
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lok 3

    Zapisz się

    CE Omnibus Częstochowa

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.22
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    Częstochowa ul. Racławicka 22 lok 3

    Zapisz się

    CE Gdańsk

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.25
    Godzina:
    16:00
    Adres:
    ul. Trzy Lipy 3 Park Technologiczny Gdańsk

    Zapisz się

    CE Gdańsk

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.25
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Trzy Lipy 3 Park Technologiczny Gdańsk

    Zapisz się

    CE Gdańsk

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.25
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Trzy Lipy 3 Park Technologiczny Gdańsk

    Zapisz się

    CE Gdańsk

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2018.09.25
    Godzina:
    19:00
    Adres:
    ul. Trzy Lipy 3 Park Technologiczny Gdańsk

    Zapisz się

    CE Gdańsk

    6 - 7 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.25
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Trzy Lipy 3 Park Technologiczny Gdańsk

    Zapisz się

    CE Gdańsk

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.25
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    ul. Trzy Lipy 3 Park Technologiczny Gdańsk

    Zapisz się

    CE Gdańsk

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2018.09.25
    Godzina:
    19:00
    Adres:
    ul. Trzy Lipy 3 Park Technologiczny Gdańsk

    Zapisz się
  • Obserwuj, w których szkołach aktualnie organizujemy Dni Matematyki!
    Dni Matematyki to zajęcia z matematyki prowadzone w klasach I-III w różnych szkołach w Warszawie i Krakowie. W tym dniu wszyscy uczniowie mają szanse przekonać się, na czym polegają zajęcia Matplanety, siedząc w swoich klasach.